Serwisy & Sklepy Internetowe

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne serwisy i sklepy internetowe dopasowane do Twojego biznesu.

  • Serwisy internetowe
  • Sklepy internetowe
  • Landing Page
  • Wizytówki firmowe
  • Aktualizacja istniejących CMS
  • Tworzenie backup dla istniejących serwisów

Gdy w 1994 roku Darek Wichniewicz sprzedał pierwszą komercyjną skrzynkę pocztową w Polsce nikomu nie śniło się, że w XXI wieku domena internetowa, skrzynka mailowa i logo będą uznawane za elementy ważniejsze niż wizytówka, ulotka czy folder reklamowy.

Dziś kontrahenci oceniają nas poprzez treści i zdjęcia dostępne na naszej stronie internetowej. Audyt podwykonawców osoby odpowiedzialne za zakupy zawsze zaczynają od Internetu. Brak strony internetowej często oznacza dla nich niezgodność czyli problem z wypełnieniem podstawowego formularza ofertowego, gdzie obok KRS i nazwy należy podać adres www.

Każda kampania digital, którę tworzymy kieruje do LandingPage czyli serwisu dedykowanego produktowi lub akcji marketingowej lub do serwisu bądź sklepu internetowego. Nasze doświadczenie w tym zakresie jest ogromne. W 2008 roku tworzyliśmy pierwszy serwis UnceBen’s, w którym obok informacji o marce, znalazły się dokładnie opisane produkty a także wyszukiwarka przepisów. Wtedy to była zupełna nowość. Dziś, technicznie jesteśmy ekspertami, ale do każdego nowego projektu podchodzimy z tą samą pasją i ciekawością co niegdyś. Wciąż wyszukujemy pomysłów na to, jak pomóc naszym klientom się odróżnić. Myślimy o tym, co można zamieścić w ich serwisach by były atrakcyjniejsze. Przełamujemy formy, ale nie boimy się być konserwatywni. Miarą naszej pracy jest skuteczność dotarcia. Skuteczność sprzedaży. Czas spędzony na stronie.