Video & 3D

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kreacji video. Zrealizowaliśmy wiele krótkich form reklamowych do telewizji i Internetu. Odgadujemy potrzeby Klientów i dopasowujemy do nich odpowiednią formę wyrazu.

  • Spoty reklamowe
  • Blendy sponsorskie
  • Animacje video 2d/3d
  • Realizacje nagrań video
  • Grafika 3D
  • Spolszczenia reklam
  • Video explainer

Rynek produktów video bardzo intensywnie się zmienia. Dostępność nowych form przekazów, nowych mediów (w tym rozszerzonej rzeczywistości) powoduje, że video stało się bardzo wyrazistą formą przekazu. Nasze doświadczenie zawodowe w tym obszarze sięga 2002 roku, kiedy to jeszcze green box był bluebox’em.

Dziś realizujemy przede wszystkim „video explainer’y” czyli krótkie formy, z których pomocą tłumaczymy Odbiorcom naszych Klientów np. „jak zamontować zmywarkę”, „jak działa substancja czynna w lekarstwie” lub „jak prawidłowo wykonywać streching w ciąży”.

Dbałość o szczegóły doprowadziła nas do eksperckiej wiedzy w spolszczaniu reklam. Mamy na swoim koncie sporo realizacji animacji telewizyjnych w obszarze tzw. Blend sponsorskich – czyli krótkich, 8 sekundowych form kojarzących się przede wszystkim z wiecznie słyszalnym zwrotem „sponsorem programu jest…”

Posiadamy dostęp do największej w Polsce bazy lektorów radiowych i telewizyjnych.

Nasze realizacje nie tylko tworzymy, animujemy, rysujemy storyboard, ale także samodzielnie wprowadzamy je na platformy TVN, TVP, Polsat, AdToox – nabywamy prawa emisyjne i potwierdzamy z dostawcami mediów, że nasze produkty spełniają ich techniczne oczekiwania.

Od 2016 roku pomagamy w zakupie mediów TV i Radio.

“Czy wiedziałeś że pierwsza 15 sekundowa reklama biedronki w Polsce bazowała wyłącznie na statycznych zdjęciach które zostały wyszparowane czyli wycięte z tła i zaanimowane? “

“Czy wiedziałeś że skuteczna reklama TV o dobrym zasięgu może kosztować razem ze spotem mniej niż 40 000 zł? “

“Czy wiedziałeś że dobrze wybrany czas antenowy pozwala na skuteczną kampanię w mediach, których nie posądziłbyś bez głębszej analizy i przemyślenia o skuteczne dotarcie? Dlaczego bowiem samochody reklamowane są przed dobranocką? “

“Czy wiedziałeś że animowany aktor się nie starzeje, nie strajkuje i nie pije w pracy? ???? A jeśli podpiszesz z nami umowę, to staje się Twoim aktorem po wieczne czasy? “