CO CIEKAWEGO MAMY ZROBIĆ?

Wypełnij BRIEF

Jakimi działaniami naszej firmy jesteś zainteresowany(a)?

Wybierz jedną lub więcej pozycji:

Strategia & DoradztwoKreacja Obrazu Video & 3DBranding & Identyfikacja WizualnaGrafika Reklamowa & DrukSerwisy & Sklepy InternetoweUsługi ProgramistyczneUI & UX DesignOutsourcing 360°Kampanie SEO & PPCObsługa Social MediaAudyt Marketingowy & UXDigital Marketing

Jaki jest przyszły cel prowadzonych działań?

(poprawienie wizerunku firmy w social media, redesign istniejącego serwisu www, poprawienie sprzedaży sklepu online, utworzenie i prowadzenie kampanii SEM w sieci)

Jaki ma być efekt działań?

(zrost oglądalności strony przez jakąś grupę docelową, większa konwersja osób odwiedzających stronę kontakt, zwiększenie sprzedaży w sklepie, dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej na instagramie)

Nad jakim produktem lub usługą będziemy pracować?

(opisz obiekt działań, stronę www, produkty z oferty itp.)

Wypisz swoją potencjalną konkurencję, lub wyznacz kierunek na bazie innych marek w jakim będziemy podążać przy realizacji (jeśli istnieje).

(napisz nazwy firm wraz z ich adresami stron www oddzielone przecinkiem)

Opisz grupę docelową prowadzonych działań?

(jakiego klienta chciałbyś pozyskać?)

Napisz dodatkowe uwagi.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi przesłanego zapytania przez firmę AIMEDIA Sp. z o.o. (administrator danych) oraz firmy działające na zlecenie AIMEDIA Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIMEDIA Sp. z o.o. w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach oraz innych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, o których mowa w art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.).